Pedagogisk personell

Skoleåret 2019-2020


1. trinn

Tove Riaas Ervland

Kontaktlærer 1A

Lise Moen

Kontaktlærer 1B

Hanne Henriksen

Kontaktlærer 1A

Elisabeth R. Johansen

Kontaktlærer 1B

Marita Benjaminsen

Fagarbeider 1A

Joel Heines

Lærling i barne og ungdomsarbeiderfaget 1B

2. trinn

Linda Nilsen

Kontaktlærer 2A

Lene Hagen

Kontaktlærer 2B

Charlotte Pedersen

Kontaktlærer 2C

Siv Astrid Teisnes

Faglærer 2B (permisjon)

Aina Mari Nyland

Faglærer 2. trinn

Lill Ann Hvassing

Faglærer 2. trinn

Heidi Hagen

Faglærer 2C

Edle Christensen

Fagarbeider 2B

Hanne Berit Akselsen

Lærling i barne- og ungdomsarbeiderfaget 1A

Eva Bruvold

Fagarbeider 2B

3. trinn

June Susann Markussen

Kontaktlærer 3A

Kristel Grønvold

Kontaktlærer 3B

Åse Nerli

Faglærer 3B

Sigrid Elisabeth Johannessen

Faglærer 3A

Aina Mari Nylund

Faglærer

Eva Bruvold

Fagarbeider 3A

Evelina Melchior

Lærling i barne- og ungdomsarbeiderfaget 3B

4. trinn

Marita Aanes

Kontaktlærer 4A

Hilde Melund

Kontaktlærer 4B

Bodil Joakimsen

Faglærer 4A

Monica Kristensen

Faglærer 4. trinn

Elisabeth Fredriksen

Faglærer 4B

Edle Christensen

Fagarbeider 4. trinn

Marita Benjaminsen

Fagarbeider 4B

5. trinn

Anne Grete Kleiving

Kontaktlærer 5A

Merete Høgbakk

Kontaktlærer 5B

Eirik Beck Hansen

Faglærer 5A

Kristin Danielsen

Faglærer 5B

6. trinn

Line Halvorsen

Kontaktlærer 6A

Nina Pettersen

Kontaktlærer 6B

Kjell Rune Andreassen

Kontaktlærer 6C

Jørn Aalmen

Faglærer 6. trinn

Anne Judith Akselsen

Faglærer 6C

Siri Anne Gjerstad

Faglærer 6. trinn

Gunn Berit Freibu

Faglærer 6. trinn

Tori Thorstensen

Fagarbeider 6. trinn

Anita Holmer

Fagarbeider 6A

7. trinn

Grete Lill Høgseth

Kontaktlærer 7A

Sigrid Hammarstrøm

Kontaktlærer 7B

Jack Orø

Kontaktlærer 7C

Kristine Harlund

Faglærer 6.trinn

Ronny Åsheim

Faglærer 7A og 7B

Jan Henriksen

Faglærer 7C

Marita Benjaminsen

Fagarbeider 7C

INTK (internasjonale klasser)

Olga Thorstensen

Fagveileder og faglærer

Kristine Harlund

Faglærer